שם :
טלפון :
דוא"ל :

 
 דף הבית >> מאמרים >>  מהו אימון כושר גופני

מהו אימון כושר גופני
מאת : ניקול שרון

אימון כושר גופני

הוא ביצוע פעולות שונות, בין אם במסגרת קבועה ומסודרת (מומלצת!) ובין אם באופן אקראי, של פעולות (גופניות) שונות, אשר תכליתן לחזק את הגוף לחסנו ולחטבו, באופן המשפר את סבולת הלב והריאה, את גמישות המפרקים ומשפר את ההרגשה הכללית.

ניתן לבצע אימון

אימון כושר גופני

בדרכים ובמסגרות שונות: בחדר כושר,עם מאמן כושר, לרבות מאמן כושר אישי, או בלעדיו, בענף ספורט כגון: הליכה מואצת, ריצה, אתלטיקה קלה, משחקי כדור ועוד.

אימון כושר גופני

עשוי לסייע באופן כמעט ודאי למניעת מחלות שונות, להפחית שומנים, כולסטרול וסוכר בגוף, לחזק את הלב, לחזק את המערכת החיסונית ועוד.

אימון כושר מסודר ואפקטיבי:כדי להפיק ממנו את המרב ואת המיטב, מומלץ לבצע

אימון כושר גופני

בין 3 – 5 פעמים בשבוע, כאשר מעלים בהדרגה את רמת האינטנסיביות והעצימות של האימון. אימון כושר שנעשה במסגרת תכנית אימונים קבועה ומסודרת מאפשר למתאמנים לבצע אימון כושר באופן שיטתי ולמאמן הכושר לעקוב אחרי התקדמותם.

כושר גופני טוב מסייע לתפקוד טוב יותר בכל תחומי החיים. אימון כושר קבוע יחד עם תזונה נכונה משפרים גם את הכושר המנטאלי: אימון קבוע, ההופך לחלק מובנה ובלתי נפרד מאורח חייהן של המתאמנים, מחדד את הריכוז והקשב שלהם, הופך אותם ערניים ונמרצים, מאפשר להם להפיק ולמצות ביתר שאת את הפוטנציאל הגלום בהם בכל תחום.

הערך המוסף של אימונים קבוצתיים:אימונים קבוצתיים (בעיקר כאלה אשר תוצאותיהם גורמות לחברי הקבוצה להחמיא ו לחזק זה את זה...) מקנים למתאמנים תחושת שייכות אל קבוצת תמיכה, אשר תחושת המחויבות להתמיד באימוניה תורמת לא רק להיותם חלק מסדר יום קבוע ומחייב אלא מחזקת ומעצימה את המוטיבציה להתמיד בהם.

אימון כושר גופני

המתקיים בהשגחתו ובפיקוחו של מאמן כושר אישי המתוודע אליכם, לומד להכירכם ומאתגר אתכם בכל אימון עשוי להכניס אתכם למשטר אימונים קפדני ומסודר, אשר יחולל בכם שינוי שלא רק ייראה לעיני הזולת אלא בעיקר אתם תרגישו את תוצאותיו.

אין גיל שהוא מבוגר מכדי להתחיל באימוני כושר גופני, אף שככל שאדם מבוגר יותר חשוב שהאימון ייעשה במתינות ובהדרגה. ניתן לשפר כושר גופני בפעילויות שונות ומגוונות. חשוב שתבחרו לעסוק בענף ספורט שלא יתיש אתכם ולא ייאש אתכם; אימון כושר אישי עם מאמן כושר אישי עשוי לתת מענה למי מכם שעושה צעדים ראשונים, זהירים ומהוססים, בתחום זה.

 


 
שובר במתנה


פייסבוק


מוצר השבוע
טי ר אקס
רצועות כושר להרזיה חיטוב וחיזוק השרירים.
59
מחיר : 499 ש"ח

כרטיסי אשראי


שירות לקוחות

טלפון : 052-2207985
פקס : 074-7035321

דוא"ל : contact@beasport.co.il
 
     
עוד באתר הצוות שלנו טיפולים אימונים
בוט קאמפ - אימון בקבוצות
קישורים מומלצים
גלריה תמונות
סרטונים
מאמרים
קטלוג מוצרים
לקוח חדש
Google
צוות המאמנים
צוות המטפלים
תזונאיות הבית
שיאצו
עיסוי שבדי
עיסוי רפואי
דיקור סיני
איור ודה
רפלקסולוגיה
ארומתרפיה
פרחי באך
אוסטאופתיה
אימון OUTDOOR
חבילת יום הולדת
אימון זוגי
חבילת חתונה/ אירוע
אימון קבוצתי/ משפחתי
אימונים לילדים ולנוער
עיצוב הגוף לאחר לידה
אימונים לנשים מהמגזר הדתי
חבילות מיוחדות
אימון דראמס אלייב
טאי צ'י
אימוני ריצה


תגיות :

מאמן כושר אישי

|

אימון לאחר לידה

|

מאמני כושר אישיים

|

אימון כושר

|

אימון ספורט

|

תזונה נכונה

|

תוכנית אימון כושר

|

אימוני כושר בבית

|

ציוד כושר

|

מדריכי כושר

|

חבילות כושר