שם :
טלפון :
דוא"ל :

 
 דף הבית >> מאמרים >>  מאמן כושר אישי, אימון כושר פרטי

מאמן כושר אישי, אימון כושר פרטי
מאת : ניקול שרון

מאמן כושר אישי

עשוי לתת לכם את הדחיפה הקטנה, עדינה כלטיפה אבל מורגשת, להתחיל  באימוני כושר סדירים, במסגרת מובנית, המתואמת לצרכים, לרצון, לצפיות וליכולת. מאמן כושר אישי ישוחח אתכם,יכיר את  מאפייני האישיות, את סדר היום, את העכבות והחסמים אשר מונעים מכם לעשות ספורט וישחרר אותם ואתכם.

אימון אישי אתגרי:


מאמן כושר אישי

יגביה עבורכם, באופן מושכל ומדורג,  ל מנת לאתגר אתכם ולגרום להעלאה (מידתית ומדורגת) של עצימות המאמץ, את הרף אשר שיפור מתמיד בכושר הגופני שלכם יאפשר לכם להגיע אליו ואף לעבור אותו, מה שיגרום להעלאתו – וחוזר חלילה.
תכנית אימון אישית, אשר ישולבו בה מכלול הפעילויות אשר ביצוען עשוי לשפר את הכושר הגופני שלכם, עשויה לחולל שינוי מהפכני, לא-ייאמן-כי-ייתכן לא רק בגישה ובנגישות שלכם לכושר אלא לאימוץ אימון כושר כחלק בלתי נפרד משגרת חייכם מעתה ואילך.

 מאמן כושר אישי

, אשר ההסמכה המקצועית שלו לעיסוקו כוללת, בין שאר, ידע בנושא תזונה נכונה, יידע אתכם על אודות מאפייניה ומרכיביה של תזונה נכונה ומאוזנת, או, לחלופין, יקשר אתם עם תזונאית מוסמכת, על מנת לסגל דפוסי אכילה תקינים ולהטמיעה אכילה נכונה ומאוזנת באורח החיים שלכם.
אימון כושר אישי יסייע לכם לעצב ולחטב את הגוף, להפחית או, במידה שיידרש, לעלות במשקל, ישפר את היציבה ואת שיווי המשקל, יזרים בכם אנרגיה, יאפשר לכם להיות ערניים ולתפקד ביעילות באופן יעיל ונמרץ במשך שעות ארוכות יותר ביממה.

מאמן כושר אישי כיועץ וכאיש סוד:


מאמן כושר אישי מתאים למי מכם אשר מסיבות שונת נבצר מכם להגיע לחדר כושר בשעות הפעילות שלו (או שלכם). הוא מתאים למי שמכל סיבה שהיא חוששים לבצע פעילות גופנית כשהם חשופים לעינם של זרים, אף שכבר לאחר אימונים אחדים בחדר כושר  חלקם עשויים להיהפך למכרים ואף לידידים.
מאמן הכושר האישי עשוי להגיע לביתכם או אף למקום מוסכם בחיק הטבע על-מנת לקיים אימון. באפשרותו להגיע  עם ציוד ועזרים לניצול יעיל ומיטבי של משך הזמן שבו יתבצע האימון. עם הזמן סביר להניח שיתפתחו בניכם יחסי אמון שיאפשרו פתיחות שתקל עליכם לחשוף, בין השאר, גם את נקודות החולשה שלכם.
שורה תחתונה:

מאמן כושר אישי

יסייע למי מכם שלא עסקו מזה זמן - ואולי מעודם  - בפעילות גופנית רציפה, מובנית ושיטתית, להפיק ולמצות מעצמם את היכולת החבויה בהם, לטובתכם, לתועלתכם ולרווחתכם הגופנית והנפשית. אתם מוזמנים לנסות ולהיווכח ש...אכן כך.

 


 
שובר במתנה


פייסבוק


מוצר השבוע
טי ר אקס
רצועות כושר להרזיה חיטוב וחיזוק השרירים.
59
מחיר : 499 ש"ח

כרטיסי אשראי


שירות לקוחות

טלפון : 052-2207985
פקס : 074-7035321

דוא"ל : contact@beasport.co.il
 
     
עוד באתר הצוות שלנו טיפולים אימונים
בוט קאמפ - אימון בקבוצות
קישורים מומלצים
גלריה תמונות
סרטונים
מאמרים
קטלוג מוצרים
לקוח חדש
Google
צוות המאמנים
צוות המטפלים
תזונאיות הבית
שיאצו
עיסוי שבדי
עיסוי רפואי
דיקור סיני
איור ודה
רפלקסולוגיה
ארומתרפיה
פרחי באך
אוסטאופתיה
אימון OUTDOOR
חבילת יום הולדת
אימון זוגי
חבילת חתונה/ אירוע
אימון קבוצתי/ משפחתי
אימונים לילדים ולנוער
עיצוב הגוף לאחר לידה
אימונים לנשים מהמגזר הדתי
חבילות מיוחדות
אימון דראמס אלייב
טאי צ'י
אימוני ריצה


תגיות :

מאמן כושר אישי

|

אימון לאחר לידה

|

מאמני כושר אישיים

|

אימון כושר

|

אימון ספורט

|

תזונה נכונה

|

תוכנית אימון כושר

|

אימוני כושר בבית

|

ציוד כושר

|

מדריכי כושר

|

חבילות כושר