שם :
טלפון :
דוא"ל :

 
 דף הבית >> מאמרים >>  מאמן כושר אישי לירידה במשקל

מאמן כושר אישי לירידה במשקל
מאת : ניקול שרון

עבור רבים ירידה במשקל  היא חלום רחוק, חלום מתוק  (דיאטטי).  ירידה במשקל מושגת הודות לשילוב של פעילויות מכוונות-מטרה, הנעשות בדבקות ובהתמדה, מתוך הבנת ההכרח בקיומן על מנת להגיע למטרה המיוחלת.

חשיבותה של מסגרת קבועה:


אחד הדברים אשר אין עוררין על חשיבותם ועל תרומתם לירידה במשקל ולהרזיה הוא אימון כושר. זה מכבר הוכחה יעילותה של פעילות גופנית עקבית, ולו גם בעצימות נמוכה, אף שאימון כושר שמשלב פעילות אירובית עם פעילות המיועדת ומיוחדת לחיזוק השרירים והשלד מגבירה את הסיכוי לרזות.

חשיבות קיום פעילות גופנית מונחית ושיטתית הנעשית באמצעות מאמן כושר אישי היא בכך, שבמסגרתה נעשית הפעילות באופן מובנה ובפיקוח מקצועי. תכנית אימונים אישית מהווה ערובה לטיפול ייעודי בכל האזורים ה"בעייתיים" - במירכאות ובלעדיהן - בגוף. פעילות שוטפת, בעצימות מומלצת, העולה וגוברת בהדרגה, במתינות, עשויה להניב את התוצאה הרצויה.

מאמן כושר אישי מקצועי יכול להכין לכם תכנית אימונים המותאמת באופן אישי וממוקד לפרופיל האישי (והאישיותי) שלכם. לפני תחילת האימון תיערך שיחת היכרות בניכם ובין מי ממאמני הכושר שלנו. במהלך שיחת ההיכרות, נתוודע זה אל זה ונוכל ללמוד מכם על מאפייני אישיות, על תכונות ועל הרגלים, על דפוסי פעולה ועוד. במהלך השיחה ניתן ללמוד על קיומם של עכבות או חסמים שונים המונעים קיום פעילות גופנית סדירה ורציפה.

לאכול הכול ולרדת בגדול...

אין ספק כי אף שתת-הכותרת המופיעה לעיל קורצת ומפתה, כנראה שטרם הומצא המתכון המנצח, האולטימטיבי, שיאפשר אכילה  ללא מגבלות מזה וירידה במשקל מזה. עם זאת, שילוב של אימון כושר גופני בהשגחת מאמן כושר אישי ובפיקוחו, תוך שילוב תזונה מאוזנת (ניתן לקבל ייעוץ, הדרכה – ליווי ומעקב – ומתכונים) מהווים ערובה לצעידה בכיוון הנכון, בקצב אישי נוח ומתאים לכם, להגשמת המטרה - ירידה במשקל.

חשוב לרצות לרזות, אבל לא די ברצון. ירידה במשקל מחייבת פעולה. שילוב של פעילות גופנית בפיקוח מאמן כושר ובהדרכתו יחד עם תזונה נכונה ומאוזנת, בהנחיית דיאטנית קלינית הוא שילוב רצוי ומומלץ, אשר הודות לו אתם עשויים לזכות במתנה נהדרת, ודאי אם וכאשר אתם מתכוננים לאירוע חשוב שבו אתם רוצים להיראות חטובים וליהנות ממחמאות.
 


 
שובר במתנה


פייסבוק


מוצר השבוע
טי ר אקס
רצועות כושר להרזיה חיטוב וחיזוק השרירים.
59
מחיר : 499 ש"ח

כרטיסי אשראי


שירות לקוחות

טלפון : 052-2207985
פקס : 074-7035321

דוא"ל : contact@beasport.co.il
 
     
עוד באתר הצוות שלנו טיפולים אימונים
בוט קאמפ - אימון בקבוצות
קישורים מומלצים
גלריה תמונות
סרטונים
מאמרים
קטלוג מוצרים
לקוח חדש
Google
צוות המאמנים
צוות המטפלים
תזונאיות הבית
שיאצו
עיסוי שבדי
עיסוי רפואי
דיקור סיני
איור ודה
רפלקסולוגיה
ארומתרפיה
פרחי באך
אוסטאופתיה
אימון OUTDOOR
חבילת יום הולדת
אימון זוגי
חבילת חתונה/ אירוע
אימון קבוצתי/ משפחתי
אימונים לילדים ולנוער
עיצוב הגוף לאחר לידה
אימונים לנשים מהמגזר הדתי
חבילות מיוחדות
אימון דראמס אלייב
טאי צ'י
אימוני ריצה


תגיות :

מאמן כושר אישי

|

אימון לאחר לידה

|

מאמני כושר אישיים

|

אימון כושר

|

אימון ספורט

|

תזונה נכונה

|

תוכנית אימון כושר

|

אימוני כושר בבית

|

ציוד כושר

|

מדריכי כושר

|

חבילות כושר